TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy  na terenie Polski i wszystkich krajów w Europie. Sprawdź co możesz zyskać we współpracy z nami. 

Realizujemy transport całopojazdowy, częściowy oraz ekspresowy. Skupiamy się na dobraniu odpowiedniej usługi transportowej, dopasowaniu odpowiedniego rodzaju środka transportowego do przewożonego towaru, a co najważniejsze do punktualności dostaw. Ragnar Logistics to firma transportowa zajmująca się kompletnymi usługami transportowymi i spedycyjnymi. Oferujemy różnorodną gamę pojazdów: samochody dostawcze, ciężarowe, chłodnicze, zestawy to tylko niektóre z proponowanych przez nas rozwiązań.

W skład naszych działań wchodzi m.in.

shape

TRANSPORT KRAJOWY

Oferujemy transport na terenie całego kraju. Organizujemy transport FTL całopojazdowy oraz LTL drobnicowy. Rozwijaj się razem z nami. Sprawdź naszą ofertę. Od ponad 10 lat zajmujemy się transportem na terenie całej Polski. Postaw na doświadczonego partnera logistycznego. Zajmiemy się Twoim towarem. Posiadamy wykwalifikowany zespół pracowników zajmujący się obsługą przewozu towarów z różnych branży. Dbamy o terminowość transportu. Zapewniamy kompleksową opiekę i dyspozycyjność. Oferujemy transport maszyn, samochodów, urządzeń elektrycznych, materiałów sypkich, kosmetyków, żywności, towarów luksusowych i wiele innych. W skład naszych działań wchodzi m.in.

USŁUGI TRANSPORTOWE

Sprawdź jakie rodzaje transportu wykonujemy. Wybierz odpowiedni dla Twojej działalności i skontaktuj się z nami. Zaproponujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ragnar Logistics to firma transportowa zajmująca się kompletnymi usługami transportowymi. Dysponujemy dużym taborem aut, wyspecjalizowanym zespołem zajmującym się różnymi gałęziami gospodarki. Oferujemy dedykowany transport krajowy i międzynarodowy.

Transport ADR oznacza przewóz materiałów niebezpiecznych. Nasza firma transportowa posiada odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty do ich przewozu na terenie kraju oraz na terenie Europy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jakie materiały niebezpieczne możemy dla Ciebie przewieźć.

Ten rodzaj transportu jest przeznaczony dla towarów wymagających przewozu w kontrolowanej temperaturze, takich jak np.: żywność i produkty farmaceutyczne.

Nasza firma transportowa zajmuje się przewozem ładunków na chłodnie na terenie kraju, a także transportem międzynarodowym. Każdy transport wyceniany jest indywidualnie, a wykwalifikowana kadra spedytorów zrealizuje je z największą dokładnością.

Transport całopojazdowy – FTL – oznacza przewóz towaru wypełniający całą przestrzeń ładunkową. Ragnar Logistics zapewni optymalną trasę, odpowiedni fracht za transport oraz nieprzerwany kontakt w czasie przewozu. Wybierz pewność i skontaktuj się z nami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji przewozu ładunków FTL. Nasz zespół wykonuje transporty całopojazdowe w Polsce oraz za granicą.

Jeśli chcesz przewieźć niewielką ilość towaru to ten rodzaj usługi transportowej jest dedykowany dla Ciebie.

Transport drobnicowy to najtańsza forma transport międzynarodowego jak i krajowego. Zapewniamy kompleksową usługę transportu drobnicowego.

Skontaktuj się z nami. Zaproponujemy najlepszą stawkę dla Twojego transportu.

Transport Just in Time to usługa transportowa dla klientów, dla których czas realizacji zamówień jest konkretny i najważniejszy.  Ragnar Logistisc dzięki swojemu doświadczeniu gwarantuje dostawę w określonym terminie i w określone miejsce.

Wykonujemy tę usługę na terenie kraju oraz w Europie. Nasz zespół zapewni aby klient był zadowolony, a cały transport przebiegł bez żadnych problemów

Transport Just in Time to usługa transportowa dla klientów, dla których czas realizacji zamówień jest konkretny i najważniejszy.  Ragnar Logistisc dzięki swojemu doświadczeniu gwarantuje dostawę w określonym terminie i w określone miejsce.

Wykonujemy tę usługę na terenie kraju oraz w Europie. Nasz zespół zapewni aby klient był zadowolony, a cały transport przebiegł bez żadnych problemów

Transport drogowy to najczęściej wybierany wariant dostawy. Nasza firma transportowa najczęściej korzysta z tego typu transportu. Dostawa od drzwi do drzwi oraz czasy dostawy, różnorodność rodzajów naczep są niewątpliwe zaletami tego rodzaju usługi.

Oferowana gama naszych samochodów pozwoli Ci wybrać odpowiedni dla Twojej branży transport. Dzięki naszemu doświadczeniu zrealizowaliśmy już tysiące zleceń dla naszych klientów. Organizujemy transport całopojazdowy FTL oraz drobnicowy LTL. Zaufaj nam i skontaktuj się w sprawie swojego ładunku.