Rezerwacja przepraw promowych

Ragnar Logistics Sp. z o.o. jako firma transportowo-spedycyjna, wśród swoich usług posiada również rezerwację przepraw promowych.
Taka forma transportu międzynarodowego cieszy się bardzo dużym powodzeniem, ze względu na to, że zapewnia towarom duże bezpieczeństwo, generuje stosunkowo niewielkie koszty, a do tego pozwala na sprawny przewóz. Właśnie dlatego, chcąc świadczyć kompleksowe usługi, nasza firma w wykonuje również rezerwacje promów. Dzięki temu, że jesteśmy dostępni przez cały czas, możemy zdobyć bilet o dowolnej porze, dostosowując wykonywane czynności, do aktualnych wydarzeń w trasie. Dokładamy starań, by zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie, dlatego zapewniamy kontakt 24/7.

Naszą specjalnością są przewozy, których destynacją jest Szwecja, Francja, Anglii lub Irlandia. Jeśli potrzebujesz dostać się na przeprawę, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy transportowo-spedycyjnej. Korzystając z naszych usług, możesz trafić ze swoimi towarami na zupełnie nowe rynki zbytu.

WSZYSCY ARMATORZY

W JEDNYM MIEJSCU